Компресор Мінськ-24, 1,5 кВт, 220 В, 8 атм, 205 л/хв INTERTOOL PT-0020
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-0020
| Тип | масляний |
|---|---|
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Кількість циліндрів | 1, стальний |
| Напруга живлення | 230 В |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Робочий тиск | 8 атм |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Продуктивність | 190 л/хв |
| Тип приводу | коаксіальний |
| Кількість манометрів | 2 шт. |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 19,000 кг |
| Об'єм | 0,106140 куб.м |
ОПИС
Компресор PT-0020 має прямий або коаксіальний привід. Основна перевага такого компресора — це менша, порівняно з ремінним компресором, ціна. Дана модель компресора має сучасний дизайн і зручне розташування всіх деталей для швидкого доступу. Компресор PT-0020 широко використовується в областях виробництва і сервісу, де використовується пневмоінструмент і пневмообладнання. Поршневий компресор PT-0020 має електродвигун потужністю 1100 Вт. Робочий тиск компресора 8 атм, а його продуктивність складає 190 л/хв. Компресор зі сталевим циліндром здатний швидко заповнювати ресивер об'ємом 24 літри без будь-яких труднощів.
Особливості
Коаксіальний привід;
Сталевий циліндр;
Два манометри;
Регулятор тиску;
Автоматика;
Токова захист на корпусі компресора з кнопкою перезапуску;
Аварійний клапан скидання;
Два виходи зі швидкоз'ємними з'єднаннями.
Для максимально комфортного переміщення компресора на робочій площадці він обладнаний двома колесами і зручною рукояткою з гумовою накладкою в основі. Два манометри дозволяють контролювати вхідний і вихідний тиск. Поруч з манометрами розташований регулюючий гвинт для контролю вихідного тиску з ресивера. А по обидві сторони регулюючого гвинта розташовані два випускних клапани зі швидкоз'ємними з'єднаннями. У нижній частині резервуара розташований клапан для скидання конденсату, який утворюється в процесі роботи.

- Компресор
- Кнопка вкл/викл
- Випускний клапан
- Регулятор тиску
- Манометр
- Зворотний клапан
- Спускний клапан конденсату
- Колесо
- Розгінна трубка
- Повітряний бак
- Запобіжний клапан
- Кожух вентилятора






