Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 кг |
| Вид | Прес підлоговий |
| Призначення | Застосовується для розбирання і складання запресованих сполук ходової системи, двигуна, різний втулок і підшипників |
| Робочий діапазон | 0-910 мм |
| Тип насоса | гідравлічний ручний |
| Зусилля | 20 т |
| Хід штока | 145 мм |


