Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос гідравлічний |
| Габарити | 685х185х180 мм |
| Довжина | довжина шланга - 1600 мм |
| Додаткові атрибути | наявність манометра |
| Призначення | комплектуючі до гідравлічного обладнання |
| Зусилля | 10 т |
| Основні | |
| Тип насоса | Ручний |


