Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Режим інструмента | ударний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр свердління | бетон: 13 мм; сталь: 13 мм; дерево 25 мм |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Наявність реверсу | Так |
| Патрон | 1,5-13 мм |
| Різьба шпинделя | 1/2" x 20 UNF |
| Швидкість обертання | 0-2800 об/хв |








