Шліфмашина пневматична 1/4" міні Intertool PT-1002
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-1002
| Робочий тиск | до 6 атм. |
|---|---|
| Швидкість обертання | 25000 об/хв |
| Витрата повітря | 115 л/хв |
| Діаметр шланга | 8-10 мм |
| Цанговий затиск | 6 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 0,507 кг |
| Об'єм | 0,000551 куб.м |
Опис
Призначення
Пневмошліфмашину пряму INTERTOOL PT-1002 використовують для шліфування, зачищання, полірування, а також для обробки деталей від задирок, для зняття фасок, згладжування крайки тощо. Компактна конструкція забезпечує виняткову маневровість та доступ до важкодоступних місць. Такий інструмент стане незамінним маленьким помічником у роботі.
Висока ефективність
Пряма шліфувальна машина виконає будь-яке завдання, пов'язане з точною обробкою, достатньо підібрати необхідну насадку. Встановлений простий та надійний цанговий затискач 6 мм. Завдяки високій швидкості ефективно справляється зі своєю роботою, не вимоглива до джерела повітря, витрата становить 115 л/хв.
Комфорт у роботі
Легка алюмінієва конструкція та малі габарити дозволяють працювати машинкою у місцях з обмеженим доступом. На корпусі передбачено прогумований кожух для кращої фіксації інструмента в руці. Вихід для шланга розташований на задній частині інструмента для зручності використання.







