Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | набір ручного інструменту |
| Квадрат | 1/2 " , 1/4 " |
| Кількість предметів | 82 одиниць |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Робочий профіль головки | 6 граней |
| Розмір присоеденительных головок | 4-32 мм |
| Розмір рожково-накидних ключів | 8-22 мм |
| Упаковка | Пластиковий кейс |


