Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат підкатний 2 т TORIN T820033B
Домкрат підкатний професійний 2т T820033B TORIN Вантажопідйомність 2 т Мін. висота підхвату 140 мм. Макс. висота підйому 340 мм Вага 8,8 кг Особливість гідравлічний Домкрат підкатний TORIN T820033B чудовий варіант для використання в гаражі з можливістю перевозити його в багажнику. Домкрат TORIN T820033B має компактні розміри та невелику вагу 8,8 кг, а для зручності перенесення на домкраті є ручка. TORIN T820033B здатний піднімати та утримувати вагу до 2 тонн на максимальну висоту 340 мм, чого більш ніж достатньо для роботи з легковими автомобілями. Домкрат T820033B має міцну та надійну конструкцію, а також широку колісну базу, він стане незамінним помічником під час заміни колеса або виконання інших ремонтних робіт.
Характеристики:
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Висота підйому | 340 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 8.7 кг |



