Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | набір ручного інструменту |
| Квадрат | 1/4 " |
| Кількість в наборі | 15 шт. |
| Кількість предметів | 15 одиниць |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Робочий профіль головки | 6 граней |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Розмір присоеденительных головок | 4, 4,5, 5, 5,5, 6-14 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Упаковка | блістер |



