Комплект підставок під машину 3 т, 288-430 мм, уп. 2 шт INTERTOOL GT0401
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL GT0401
| Тип | підставки під машину |
|---|---|
| Висота підйому | 290-425 мм |
| Максимальне навантаження | 3 т |
| Гарантія | 3 міс. |
| Вага | 5,167 кг |
| Об'єм | 0,015749 куб.м |
ОПИС
Комплект підставок під машину INTERTOOL GT0401 забезпечує можливість надійної фіксації та страховки після підняття автомобіля за допомогою домкрата, наприклад, для виконання профілактичних робіт чи ремонту. Підставки під автомобіль актуальні у випадках, коли відсутня можливість використати яму чи естакаду. В комплект INTERTOOL GT0401 входять дві підставки під машину.
Перед використанням підставок автомобіль необхідно підняти за допомогою домкрата. В моделі GT0401 передбачена можливість регулювання висоти підйому. Мінімальна висота підйому складає 290 мм, максимальна висота – 425 мм. Можливість фіксації авто на різній висоті обумовлює широку область використання комплекту підставок INTERTOOL GT0401.
Комплект підставок під машину INTERTOOL GT0401 має максимальну вантажопідйомність 3 тонни. Вага авто, для роботи з яким буде використовуватись даний комплект, не має перевищувати максимальну вантажопідйомність підставок. Мінімальна висота підйому (для GT0401 – 290 мм) має співвідноситись з кліренсом авто. Даний параметр має бути трохи більшим за висоту кліренсу – так підставки призначені для роботи з автомобілями, які підняті за допомогою домкрата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 290 мм |
| Висота підйому | 425 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Власна вага | 5.167 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Домкратная підставка |
| Максимальна напруга | 3 т. |




