Домкрат пневматичний професійний JP-2PRO 2,8 т AIRKRAFT
Пневматичний домкрат JP-2PRO-SH AIRKRAFT є професійним підйомним пристроєм, для вивішування одного з коліс автомобіля, тим самим забезпечуючи додатковий простір у зоні ремонту або обслуговування.
Робочий діапазон домкрата дозволяє піднімати автомобілі як із невеликим дорожнім просвітом, так і високі позашляховики. Конструкція домкрата розрахована на підйом автомобілів вагою до 2,8 тонн.
Переваги:
- зручний пульт спуску/підйому домкрата (замість кранів у старій моделі). Клапан пневматичний виготовлений із спеціальних кольорових металів. Корпус дюралюмінієвий, золотники із латуні;
- Збільшено діаметр плями контакту на 30% до 120мм. Використовується спеціальна зносостійка гумова опора;
- Болти підвищеної міцності. Усі силові деталі закріплені болтами підвищеного класу міцності, а саме 8,8 за ГОСТ 1759.4-87 (ІSO 898.1-78);
- штамповане сталеве кільце з листа завтовшки 6 мм. Забезпечує герметичне прилягання гумової гофри у сталевій кришці та підставі домкрата;
- Гумова гофра з капроновим кордом і силовими кільцями зі сталевого корду. Висока якість лиття гуми;
- Оснащений клапаном аварійного скидання тиску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Висота підйому | 340 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Вантажопідйомність | 2800 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Власна вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість пневмоподушок | 2 шт |
| Максимальний робочий тиск | 6 Атм |
| Тип домкрата | Пневматичний |











