Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмогайковерт кутовий 1/2" з набором головок Profline 71110
Кутовий гайковерт 1/2' Profline 71110 використовується для роботи з невеликими кріпленнями в місцях з обмеженим доступом. Це якісна і надійна модель, яка здатна передати максимальне зусилля в 69 Нм і стане в нагоді для таких робіт, як заміна або переміщення радіаторів, свічок запалювання, встановлення і ремонт кондиціонерів та водних насосів. Швидкість обертання даного гайковерта становить 160 об/хв, а робочий тиск досягає 6-10 атмосфер. Гайковерт має повністю металевий корпус з пусковим механізмом у формі пластини. Квадрат - 1/2'. Середній показник витрат повітря 100-150 л/хв.
Характеристики:
- Робочий тиск: 6-10 атм;
- Максимальне зусилля: 69 Нм;
- Квадрат: 1/2";
- Швидкість обертання: 160 об/хв;
- Витрата повітря: 120 л/хв;
- вага 1.3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 160 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 69 H*m |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 120 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Набір насадок | Так |






