Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт пневматичний 1/2" (624Нм, 7000об/хв, 187мм, 2.65кг) 3202 JTC
Призначений для проведення монтажних робіт із можливістю використання ударного механізму.
Комплектація JTC 3202
- Пневмогайковерт ударний – 1 шт.
Технічні характеристики JTC 3202
- Розмір квадрата: 1/2".
- Максимальний момент, що крутить: 624 Nm (460ft-lb)
- Робочий тиск: 6,1-8,1 атм.
- Розмір повітряного штуцера: 1/4".
- Швидкість обертання: 7000 об/хв.
- Ударний механізм: twin hammer.
- Розмір болта: 3/4".
- Витрата повітря: 127 л/хв.
- Загальна довжина: 187 мм.
- Вага: 2,63 кг.
Важливі рекомендації з гайковерту JTC 3202
- Заборонено подавати високий тиск до системи – понад 8 бар.
- Заборонено використовувати пневмоінструмент при температурі, близької до 0°C.
- Уникайте потрапляння піску та бруду всередину пневмоінструменту. Бруд і пісок працюють як абразив і стирають пелюстки крутного механізму.
- Уникайте потрапляння води всередину корпусу. Наявність води призводить до корозії та руйнування крутного механізму.
- Один раз на три місяці необхідно проводити профілактичне чищення пневмоінструменту.
- Посадковий квадрат, пружини, кільця ущільнювачів, ущільнювачі, підшипники, лопатки ротора, металеві кульки, золотник клапана пневматичного інструменту - якщо такі входять в конструкцію даної моделі, є витратними матеріалами, і не покриваються гарантійними зобов'язаннями виробника у разі деформації або пошкоджень.
Обов'язкова умова для JTC 3202
- Заявлені технічні параметри пневмоінструмент JTC 3202 показує тільки при дотриманні всіх вимог, що пред'являються до якості та обсягу повітря, що подається, а також до умов експлуатації. Обов'язковою умовою експлуатації є встановлення в пневмолінію блоку підготовки повітря, що складається з:
- регулятора тиску;
- вологовідділювача;
- лубрикатора для подачі мастила в робочий простір пневмоінструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JTC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 2.65 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 624 H*m |
| Робочий тиск | 6.1 бар |
| Витрата повітря | 127 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Крутний момент | 624 Nm |





