Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт пневматичний 1" (3390Hм, 3400об/хв, 302мм, 11.8кг) 5813 JTC
Призначений для проведення ремонтних робіт із можливістю використання ударного механізму.
Комплектація
- Пневмогайковерт ударний – 1 шт.
Технічні характеристики
- Розмір болта: 2" (50 мм).
- Максимальний момент: 3390 Н·м.
- Ударний механізм Twin Hammer.
- Робочий тиск – 6.1-8.1 атм.
- Витрата повітря: 538 л/хв.
- Розмір повітряного штуцера: 3/8".
- Швидкість вільного обертання – 3400 об/хв.
- Посадковий квадрат: 1".
Важливі рекомендації
- Заборонено подавати високий тиск до системи – понад 8 бар.
- Заборонено використовувати пневмоінструмент при температурі, близької до 0°C.
- Уникайте потрапляння піску та бруду всередину пневмоінструменту. Бруд і пісок працюють як абразив і стирають пелюстки крутного механізму.
- Уникайте потрапляння води всередину корпусу. Наявність води призводить до корозії та руйнування крутного механізму.
- Один раз на три місяці необхідно проводити профілактичне чищення пневмоінструменту.
- Посадковий квадрат, пружини, кільця ущільнювачів, ущільнювачі, підшипники, лопатки ротора, металеві кульки, золотник клапана пневматичного інструменту - якщо такі входять в конструкцію даної моделі, є витратними матеріалами, і не покриваються гарантійними зобов'язаннями виробника у разі деформації або пошкоджень.
Обов'язкова умова
- Заявлені технічні параметри пневмоінструмент показує тільки при дотриманні всіх вимог, що пред'являються до якості та обсягу повітря, що подається, а також до умов експлуатації. Обов'язковою умовою експлуатації є встановлення в пневмолінію блоку підготовки повітря, що складається з:
- регулятора тиску;
- вологовідділювача;
- лубрикатора для подачі мастила в робочий простір пневмоінструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11.8 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Виробник | JTC |
| Максимальна кількість обертів | 3400 об/хв |
| Робочий тиск | 6.1 бар |
| Витрата повітря | 538 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/8" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальний крутний момент | 3390 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Призначений для відкручування колісних болтів вантажних автомобілів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина | 302 мм |



