Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт пневматичний 1/4'' (10Нм, 20Нм, 30Нм, 40Нм) 3836 JTC
Комплектація
- Пневмогайковерт ударний – 1 шт.
Опис
- Спеціально призначений для зручної та швидкої установки свічок запалювання.
- Підходить для роботи в карбюраторах, панелях кузова, трансмісіях, масляних піддонах та невеликому ремонті двигуна.
Технічні характеристики
- Частота вільного обертання – 11000 об/хв.
- Максимальний крутний момент - позиція 1 = 10Н · м, 2 = 20Н · м, 3 = 30Н · м, 4 = 40Н · м.
- Ударний механізм: single hammer
- Повітряний штуцер: 1/4".
- Рекомендований штуцер: JTC-D20PMA.
- Витрата повітря: 150 л/хв.
- Відведення повітря: ззаду.
- Тиск повітря: 6,1 атм.
- Посадковий квадрат: 1/4".
Важливі рекомендації
- Заборонено подавати високий тиск до системи – понад 8 бар.
- Заборонено використовувати пневмоінструмент при температурі, близької до 0°C.
- Уникайте потрапляння піску та бруду всередину пневмоінструменту. Бруд і пісок працюють як абразив і стирають пелюстки крутного механізму.
- Уникайте потрапляння води всередину корпусу. Наявність води призводить до корозії та руйнування крутного механізму.
- Один раз на три місяці необхідно проводити профілактичне чищення пневмоінструменту.
- Посадковий квадрат, пружини, кільця ущільнювачів, ущільнювачі, підшипники, лопатки ротора, металеві кульки, золотник клапана пневматичного інструменту - якщо такі входять в конструкцію даної моделі, є витратними матеріалами, і не покриваються гарантійними зобов'язаннями виробника у разі деформації або пошкоджень.
Обов'язкова умова
- Заявлені технічні параметри пневмоінструмент показує тільки при дотриманні всіх вимог, що пред'являються до якості та обсягу повітря, що подається, а також до умов експлуатації. Обов'язковою умовою експлуатації є встановлення в пневмолінію блоку підготовки повітря, що складається з:
- регулятора тиску;
- вологовідділювача;
- лубрикатора для подачі мастила в робочий простір пневмоінструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Тип патрона | Квадрат 1/4" |
| Виробник | JTC |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 150 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Спеціально призначений для простої і швидкої установки автомобільних свічок, а також різних видів кріпильних елементів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина | 136 мм |
| Крутний момент | 10-20-30-40 Нм |






