Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат в кейсі 2т 140-340 мм підкатний TORIN T820033S
Домкрат у кейсі 2т 140-340 мм підкатний TORIN T820033S чудовий варіант для використання у гаражі з можливістю перевозити його у багажнику. Домкрат TORIN T820033S має компактні розміри та невелику вагу 8,7 кг, а для зручності перенесення на домкраті є ручка. TORIN T820033S здатний піднімати та утримувати вагу до 2 тонн на максимальну висоту 340 мм, чого більш ніж достатньо для роботи з легковими автомобілями. Домкрат T820033S має міцну та надійну конструкцію, а також широку колісну базу, він стане незамінним помічником під час заміни колеса або виконання інших ремонтних робіт.
Характеристики:
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Висота підйому | 340 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 10 кг |



