Фарбопульт пневматичний LVLP BRONZE професійний, форсунка 1.8мм, верхній пластиковий бачок 600мл., 1.5бар INTERTOOL PT-0136





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт пневматичний LVLP BRONZE професійний, форсунка 1.8мм, верхній пластиковий бачок 600мл., 1.5бар INTERTOOL PT-0136
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-0136
| Комплектація | |
|---|---|
| Гарантія | 3 роки |
| Робочий тиск | до 1.5 атм. |
| Витрата повітря | 170-200 л/хв |
| Діаметр форсунки | 1.8 мм |
| Об'єм бачка | 600 мл |
| Розташування бачка | верхнє |
| Матеріал бачка | пластик |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Вага | 0,875 кг |
| Об'єм | 0,004263 куб.м |
ОПИС
Фарбопульт пневматичний PT-0136 - професійний інструмент, який найчастіше використовується для автомайстерень під час фарбування машин, в будівельно-оздоблювальних роботах або в меблевій промисловості. Ця модель характеризується високою швидкістю та ефективністю нанесення ЛФМ на поверхню з ефективністю в 92%. Тобто витрата фарби на туманоутворення - мінімальна, це дозволяє економічно використовувати дорогі матеріали. Бачок розпилювача зроблений з пластику, його об'єм - 600 мл, розташування - верхнє. Витрата повітря - 170-200 л/хв, при робочому тиску - до 1,5 атм. Форсунка діаметром 1,8 мм дозволяє працювати з в'язкими ЛФМ.
Особливості:
- Відмінний результат фарбування, невелика витрата повітря та значне зниження втрат на перерозпил;
- Зручне та точне регулювання повітря;
- Форсунка діаметром 1,8 мм дозволяє використовувати лакофарбові матеріали в'язкої консистенції;
- Бачок з пластику дає можливість працювати з більшістю відомих ЛФМ та легко контролювати рівень фарби всередині;
- Невелика вага та ергономічність.





