Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт пневматичний, 3/4", 1600 Нм., професійний, 4200 об/хв., дворучний INTERTOOL PT-1106
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-1106
| Робочий тиск | до 6 атм. |
|---|---|
| Максимальне зусилля | 1600 нм |
| Квадрат | 3/4" |
| Швидкість обертання | 4200 об/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Витрата повітря | 420 л/хв |
| Діаметр шланга | 3/8"-1/2" |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 7,800 кг |
| Об'єм | 0,009624 куб.м |
ОПИС
Такі інструменти, як гайковерт пневматичний INTERTOOL PT-1106 широко застосовується в автомобільних майстернях та на виробництві - під час виконання слюсарно-монтажних робіт з кріпленням різного профілю. Він ідеально підходить для ремонтних робіт вантажних автомобілів, техніки, обладнання та шиномнотажних робіт. Розмір квадрата хвостовика шпинделя цієї моделі складає 3/4 дюйма, швидкість обертання - 4200 об/хв з максимальним зусиллям 1600 Нм. Головними особливостями пневматичного гайковерта INTERTOOL PT-1106 є наявність функції реверса, порівняно невелика вага, ергономічний дизайн та досить скромні габарити при такій продуктивності. Робочий тиск може досягати 6 атмосфер.
Особливості:
- Висока продуктивність;
- Швидкість обертання - 4200 об/хв;
- Максимальне зусилля - 1600 Нм;
- Функція реверсу.











