Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір інструментів ET-6077 TM INTERTOOL — незамінна річ для найрізноманітніших потреб, у тому числі і обслуговування автомобіля. Набір складається з 77 одиниць з робочими квадратами 1/2" і 1/4", практичний і надійний в експлуатації. Всі насадки виготовлені з високоякісної інструментальної вуглецевої загартованої сталі, що забезпечує високі експлуатаційні характеристики, а також захист від корозії. Набір укомплектований в зручний пластиковий кейс.Наявність великого набору рожково-накидних, шарнірних і Г-подібних ключів, двох ключів-трещоток, торцевих головок і різноманітних отверточних біт робить набір дуже універсальним і дозволяє здійснювати практично будь-які ремонтні роботи не тільки вдома, але і в гаражі або майстерні. Завдяки суворому дотриманню технології виробництва, весь інструмент характеризуються точністю і відсутністю дефектів. Особливості Універсальний набір інструментів для будинку, гаража та майстерні; Практично всі інструменти набору виготовлені з інструментальної вуглецевої загартованої сталі; Антикорозійна обробка інструментів; Весь інструмент відрізняється високою точністю; Кейс виготовлений з ударостійкого пластику;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | набір ручного інструменту |
| Квадрат | 1/2 " , 1/4 " |
| Кількість предметів | 77 одиниць |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Робочий профіль головки | 6 граней |
| Розмір присоеденительных головок | 4-32 мм |
| Розмір рожково-накидних ключів | 7-19 мм |
| Упаковка | пластиковий кейс |
| Шарнірні ключі | 8-15 мм |




