Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дрель-шуруверт акумуляторна Li-Ion 18 В, 25 Nm, 0-400/0-1500 об/мін, 1.3 Ач INTERTOL WT-0313
| Акумулятор | Li-Ion |
|---|---|
| Крутий момент | 25 Нм |
| Величина реверсу | да |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Повзунок моменту | 21+1 |
| LED- підсвічування | да |
| Спеціальні | Показувати індикатор заряду |
| Максимальний діаметр узгодження | сталь: 10 мм; дерево: 25 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Швидкість обертання за YZ | 0-400/0-1500 про/ми |
| Напруження | 18 В |
| Патрон | 0.8-10 мм |
| Емкість акумулятора | 1.3 Ач |
| Вага | 1,570 кг |
| Об'єм | 0,004959 куб.м |
Комплектація
- Дрель-шуруповерт - 1 шт.
- Акумулятор - 1 шт.
- Зарядний пристрій - 1 шт.
- Інструкція - 1 шт.
- Гарантійний талон - 1 шт.






