Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розпилювач штукатурний пневматичний, три форсунки 4;6;8 мм, 7000 мл, 3-6 атм INTERTOOL PT-0402
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-0402
| Тип | штукатурний розпилювач |
|---|---|
| Гарантія | 12 мес. |
| Витрата повітря | 225-400 л/хв |
| Діаметр форсунки | 4; 6; 8 мм |
| Діаметр шланга | 12 мм |
| Об'єм бачка | 7000 мл |
| Материал бачка | пластик |
| Тип подавання | гравітаційний |
| Різь внутрішня | 1/4" |
| Робочий тиск | до 6 атм |
| Вага | 1,365 кг |
| Об'єм | 0,017105 куб.м |
ОПИС
Штукатурний розпилювач РТ-0402 використовується для нанесення штукатурки різних типів і консистенції. Найчастіше його називають холер, проєкційний розпилювач або пневматичний шубомет. Різні за розміром діаметри 4 мм, 6 мм і 8 мм форсунок дають змогу працювати з матеріалами різної консистенції. Об'єм верхнього бачка становить 7 л, а матеріал, з якого він зроблений — пластик. Робочий тиск до 6 атмосфер. Перевагою інструмента є поєднання економної витрати матеріалу зі швидкістю та чудовою якістю виконання роботи. Дістати якісних і швидких результатів у своїй роботі можна, якщо купити в нас на сайті пістолет для нанесення штукатурки РТ-0402.










