Фен технiчний 2000 Вт, 2 режими, 400-600 °С, 300-500 л/хв INTERTOOL DT-2416
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL DT-2416
| Максимальна температура | 400-600 °С |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Витрата повітря | 300-500 л/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 0,900 кг |
| Об'єм | 0,006027 куб.м |
ОПИС
Ергономічний, продуктивний та потужний технічний фен INTERTOOL DT-2416 служить пристроєм для термічної обробки різноманітних виробів з різних матеріалів. Технічним феном можна здійснювати пайку та формування пластика, розморожувати каналізаційні труби, видаляти фарбу, лаки з інших матеріалів тощо. В основу роботи фена покладена можливість подачі великого потоку повітря заданої температури за одиницю часу.
Дана модель технічного фена потужністю у 2000 Вт має досить скромні розміри. Для виконання відповідних робіт фен має 2 температурних режима та 2 режима швидкості потоку. Тобто в першому положенні кнопки пуску здійснюється подача повітря в 400 °С при швидкості потоку 300 л/хв, а на другій позиції температура подачі повітря дорівнює 600 °С, а швидкість потоку - 500 л/хв. Фен поставляється в картонній упаковці без додаткових насадок. Придбати насадки можна окремо - DT-2490.







