Гайковерт пневматичний, 1/2", 576 Нм., професійний, 7500 об/хв. INTERTOOL PT-1103
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-1103
| Робочий тиск | до 6 атм. |
|---|---|
| Максимальне зусилля | 576 нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Швидкість обертання | 7500 об/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Витрата повітря | 230 л/хв |
| Діаметр шланга | 3/8" |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 3,040 кг |
| Об'єм | 0,005016 куб.м |
ОПИС
Професійний пневматичний гайковерт РТ-1103 яскравий представник інструментів свого класу. Основне його призначення - це слюсарно-монтажні роботи з кріпленням різного профілю. Модель РТ-1103 має ряд переваг, а саме: регулятор потужності крутного моменту, ергономічний дизайн, подовжений шпиндель дозволяє працювати у важкодоступних місцях, високий показник потужності та інші технічні характеристики, які забезпечують легкість виконання найскладніших завдань. Розмір квадрата хвостовика шпинделя на даній моделі становить 1/2", середня витрата повітря 230 л/хв. Швидкість обертання становить 7500 об/хв, максимальне зусилля - 576 Нм. Робочий тиск може досягати 6 атмосфери. Рукоятка приладу прогумована - з ним зручно та безпечно працювати.
Особливості
- Максимальне зусилля - 576 Нм
- Подовжений шпиндель
- Регулятор потужності крутного моменту
- Функція реверсу
- Прогумована рукоятка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/8" |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 576 H*m |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 230 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шланга (") | 3/8" (10 мм) |
| Наявність реверсу | Так |
| Швидкість обертання | 7500 об/хв |











