Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт кутовий у кейсі + набір головок 1/2" INTERTOOL PT-1110
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-1110
| Робочий тиск | до 6 атм. |
|---|---|
| Максимальне зусилля | 69 нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Швидкість обертання | 160 об/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Витрата повітря | 120 л/хв |
| Діаметр шланга | 8-10 мм |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 1,900 кг |
| Об'єм | 0,004595 куб.м |
ОПИС
Кутовий гайковерт INTERTOOL PT-1110 використовується для роботи з невеликими кріпленнями у місцях з обмеженим доступом. Це якісна та надійна модель, яка здатна передавати максимальне зусилля в 69 Нм, знадобиться для таких робіт, як заміна або переміщення радіаторів, свічок запалювання, установка та ремонт кондиціонерів, водяних помп. Швидкість обертання цього гайковерта складає 160 об/хв, а робочий тиск досягає 6 атмосфер. Гайковерт PT-1110 має повністю металевий корпус з пусковим механізмом у формі пластини. Квадрат - 1/2". Гайковерт постачається у зручному кейсі та комплектується набором головок та насадок.
Особливості:
- Комплектується набором головок, подовжувачем та лубрикатором;
- Наявність храпового механізму;
- Невелика вага та компактний дизайн сприяють максимальному комфорту роботи;
- Прогумована рукоятка забезпечує зручний хват та виключає проковзування гайковерта у руці;
- Функція реверсу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 69 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 160 об/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 120 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Вага | 1.9 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Набір насадок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Стиснене повітря |
| Швидкість обертання | 160 об/хв |
| Наявність реверсу | Так |











