Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт пневматичний професійний, форсунка 1.8мм, бачок 600мл., INTERTOOL PT-0135
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-0135
| Гарантія | 3 роки |
|---|---|
| Робочий тиск | до 1.5 атм. |
| Витрата повітря | 170-200 л/хв |
| Діаметр форсунки | 1.8 мм |
| Об'єм бачка | 600 мл |
| Розташування бачка | верхнє |
| Матеріал бачка | метал |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Вага | 0,875 кг |
| Об'єм | 0,004263 куб.м |
ОПИС
Фарбопульт PT-0135 створено за технологією LVLP, завдяки чому досягається максимальний коефіцієнт перенесення ЛФМ на поверхню (до 92%) та економно витрачаються дорогі матеріали. Робочий тиск на вході становить 1,5 атм, витрата повітря у межах 170-200 л/хв. Форсунка діаметром 1,8 мм дозволяє працювати з дуже в'язкими матеріалами, а бачок виготовлений з металу, легко витримує вплив навіть самих агресивних сумішей. Об'єм бачка - 600 мл, розташування - верхнє. Компактний, ергономічний корпус дозволяє оптимально використовувати усі можливості інструменту та забезпечує максимальний комфорт в роботі.
Особливості:
- Відмінний результат фарбування, невелика витрата повітря та значне зниження втрат на перерозпил;
- Можливість зручного та точного регулювання повітря;
- Форсунка діаметром 1,8 мм дозволяє використовувати лакофарбові матеріали в'язкої консистенції;
- Бачок з металу дає можливість працювати з особливо агресивними сумішами;
- Невелика вага та ергономічність.








