Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | набір ручного інструменту |
| Упаковка | пластиковий кейс |
| Комплектація | Трещітка 1/2" 72 зуба Головки торцеві 1/2", мм: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27 Подовжувачі 1/2": 125 мм, 250 мм Карданний шарнір 1/2" Квадрат 1/2" Свічкова головка 1/2" 21 мм Трещітка 1/4" 72 зуба Головки торцеві 1/4", мм: 4, 5, 5.5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 Подовжувач 1/4" 75 мм Рукоятка для насадок 150 мм Біти: SL3, SL4, SL4.5, SL5, SL6, SL6.5, SL7 PH0, PH1, PH2, PH3 PZ0, PZ1, PZ2, PZ3 S1, S2, S3 T8, T9, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40 H2, H3, H4, H5, H5.5, H6 Перехідник для біт 1/4" Ключі шестигранники, мм: 1.5, 2, 2.5 |
| Кількість предметів | 72 одиниць |
| Квадрат | 1/2 " , 1/4 " |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір присоеденительных головок | 4-27 мм |






