Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | набір ручного інструменту |
| Додаткові атрибути | Розмір рожково-накидних ключів: 6-27 мм |
| Квадрат | 1/4 " , 1/2 " |
| Кількість предметів | 119 одиниць |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір присоеденительных головок | 4-32 мм; Е10-Е22 |
| Упаковка | пластиковий кейс |


