Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмогайковерт із набором ударних головок 15 од. (3202 JTC) 7663K1 JTC
Комплектація:
1ед JTC-3202 Гайковерт пневматичний
3ед 1/2”DR. 17.19.21 головки ударні середньої глибини
3ед 1/2”DR. 17.19.21 головки ударні тонкостінні глибокі
3ед 1/2”DR. 22.24.27 головки ударні глибокі
1ед JTC-4177 головка ударна 1/2" 17 мм глибока для колісних болтів MB
1ед 1/2”DR. головка ударна HEX H12x78L
1ед 1/2”DR Подовжувач ударний 125 мм
1ед Лубрикатор для пневмоінструменту
1ед Штуцер 1/4"M зовнішній тип ORION
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JTC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 2.65 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 624 H*m |
| Робочий тиск | 6.1 бар |
| Витрата повітря | 127 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Набір насадок | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |




