Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 2 256 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Гайковерт пневматичний 3/4" (2034Нм, 4500об/хв, 215мм, 5кг) 5303 JTC»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт пневматичний 3/4" (2034Нм, 4500об/хв, 215мм, 5кг) 5303 JTC
Призначений для проведення ремонтних робіт із можливістю використання ударного механізму.
Комплектація
- Пневмогайковерт ударний – 1 шт.
Технічні характеристики
- Розмір болта: 1-5/8".
- Максимальний момент, що крутить: 2034 Н·м.
- Витрата повітря: 0.32 м³/хв.
- Розмір повітряного штуцера: 3/8".
- Штуцер рекомендований: JTC-D30PMA.
- Вібрація: 6.1 м/г².
- Швидкість: 4500 об/хв.
- Посадковий квадрат: 3/4".
- Ударний механізм: twin hammer.
- Загальна довжина гайковерта: 215 мм.
Важливі рекомендації
- Заборонено подавати високий тиск до системи – понад 8 бар.
- Заборонено використовувати пневмоінструмент при температурі, близької до 0°C.
- Уникайте потрапляння піску та бруду всередину пневмоінструменту. Бруд і пісок працюють як абразив і стирають пелюстки крутного механізму.
- Уникайте потрапляння води всередину корпусу. Наявність води призводить до корозії та руйнування крутного механізму.
- Один раз на три місяці необхідно проводити профілактичне чищення пневмоінструменту.
- Посадковий квадрат, пружини, кільця ущільнювачів, ущільнювачі, підшипники, лопатки ротора, металеві кульки, золотник клапана пневматичного інструменту - якщо такі входять в конструкцію даної моделі, є витратними матеріалами, і не покриваються гарантійними зобов'язаннями виробника у разі деформації або пошкоджень.
Обов'язкова умова
- Заявлені технічні параметри пневмоінструмент показує тільки при дотриманні всіх вимог, що пред'являються до якості та обсягу повітря, що подається, а також до умов експлуатації. Обов'язковою умовою експлуатації є встановлення в пневмолінію блоку підготовки повітря, що складається з:
- регулятора тиску;
- вологовідділювача;
- лубрикатора для подачі мастила в робочий простір пневмоінструменту.
Товар з подарунком відпускається лише за готівку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JTC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/8" |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 2034 H*m |
| Робочий тиск | 6.1 бар |
| Витрата повітря | 320 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Харчування | Стиснене повітря |
| Швидкість обертання | 4 500 об/хв |






