Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 734 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Гайковерт пневматичний 1/2" (1356Нм, 7200об/хв, 171мм, 2.6кг) 5212 JTC»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт пневматичний 1/2" (1356Нм, 7200об/хв, 171мм, 2.6кг) 5212 JTC
Призначений для проведення ремонтних робіт із можливістю використання ударного механізму.
Комплектація
- Пневмогайковерт ударний – 1 шт.
Технічні характеристики
- Робочий тиск: 6.1-8.1 атм.
- Витрата повітря: 155 л/хв.
- Розмір квадрата: 1/2".
- Максимальний момент, що крутить: 1356 Н·м.
- Ударний механізм Twin Hammer.
- Розмір болта: 29 мм.
- Розмір повітряного штуцера: 1/4".
- Швидкість: 7200 об/хв.
- Загальна довжина: 171 мм.
Важливі рекомендації
- Заборонено подавати високий тиск до системи – понад 8 бар.
- Заборонено використовувати пневмоінструмент при температурі, близької до 0°C.
- Уникайте потрапляння піску та бруду всередину пневмоінструменту. Бруд і пісок працюють як абразив і стирають пелюстки крутного механізму.
- Уникайте потрапляння води всередину корпусу. Наявність води призводить до корозії та руйнування крутного механізму.
- Один раз на три місяці необхідно проводити профілактичне чищення пневмоінструменту.
- Посадковий квадрат, пружини, кільця ущільнювачів, ущільнювачі, підшипники, лопатки ротора, металеві кульки, золотник клапана пневматичного інструменту - якщо такі входять в конструкцію даної моделі, є витратними матеріалами, і не покриваються гарантійними зобов'язаннями виробника у разі деформації або пошкоджень.
Обов'язкова умова
- Заявлені технічні параметри пневмоінструмент показує тільки при дотриманні всіх вимог, що пред'являються до якості та обсягу повітря, що подається, а також до умов експлуатації. Обов'язковою умовою експлуатації є встановлення в пневмолінію блоку підготовки повітря, що складається з:
- регулятора тиску;
- вологовідділювача;
- лубрикатора для подачі мастила в робочий простір пневмоінструменту.
Товар з подарунком відпускається лише за готівку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JTC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 2.6 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 7200 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 1356 H*m |
| Робочий тиск | 6.1 бар |
| Витрата повітря | 155 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Призначення | Призначений для тих станцій обслуговування легкових авто та шиномонтажів |






