Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 2 256 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Гайковерт пневматичний 3/4" (1491Hм, 7250об/хв, 217мм, 4.1кг) 3403 JTC»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт пневматичний 3/4" (1491Hм, 7250об/хв, 217мм, 4.1кг) 3403 JTC
Комплектація
- Пневмогайковерт ударний – 1 шт.
Опис
- Призначений для проведення ремонтних робіт із можливістю використання ударного механізму.
Технічні характеристики
- Максимальні обороти: 7250 об/хв.
- Робочий тиск: 6,1-8,1 атм.
- Максимальний момент, що крутить: 1491 Nm (1100ft-lb)
- Ударний механізм Twin Hammer.
- Розмір повітряного штуцера: 1/4".
- Витрата повітря: 170 л/хв.
- Посадковий квадрат: 3/4".
- Довжина: 217 мм.
- Маса нетто: 4100 гр.
Важливі рекомендації
- Заборонено подавати високий тиск до системи – понад 8 бар.
- Заборонено використовувати пневмоінструмент при температурі, близької до 0°C.
- Уникайте потрапляння піску та бруду всередину пневмоінструменту. Бруд і пісок працюють як абразив і стирають пелюстки крутного механізму.
- Уникайте потрапляння води всередину корпусу. Наявність води призводить до корозії та руйнування крутного механізму.
- Один раз на три місяці необхідно проводити профілактичне чищення пневмоінструменту.
- Посадковий квадрат, пружини, кільця ущільнювачів, ущільнювачі, підшипники, лопатки ротора, металеві кульки, золотник клапана пневматичного інструменту - якщо такі входять в конструкцію даної моделі, є витратними матеріалами, і не покриваються гарантійними зобов'язаннями виробника у разі деформації або пошкоджень.
Обов'язкова умова
- Заявлені технічні параметри пневмоінструмент показує тільки при дотриманні всіх вимог, що пред'являються до якості та обсягу повітря, що подається, а також до умов експлуатації. Обов'язковою умовою експлуатації є встановлення в пневмолінію блоку підготовки повітря, що складається з:
- регулятора тиску;
- вологовідділювача;
- лубрикатора для подачі мастила в робочий простір пневмоінструменту.
Товар з подарунком відпускається лише за готівку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JTC |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/4" |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.1 кг |
| Призначення | Призначений для тих станцій обслуговування легкових авто та шиномонтажів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Робочий тиск | 6-8 бар |
| Довжина | 217 мм |
| Максимальний крутний момент | 1491 Nm |
| Тип патрона | Квадрат 3/4(quot;) |







