Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Динамометричні ключі JTC Auto Tools є надійним і точним інструментом і призначені для складання відповідальних з'єднань із заданим моментом затягування кріплення.
Ключі відкалібровані і протестовані по міжнародним стандартам.
Інструмент володіє високою точністю, заводське калібрування для роботи в межах ±4% допуск від встановлених параметрів (згідно стандарту В107.14М. від 20% до 100% діапазону роботи інструменту).
Технічні характеристики
Посадковий квадрат: 3/4".
Довжина: 670 мм
Тип: щелчковый.
Діапазон зусиль затягування: 65-415 Н·м.
Важливі рекомендації
Динамометричний механізм ключа спрацьовує тільки при затягуванні болтів і гайок з правою різьбою.
Ні в якому разі не перевищуйте максимальний момент на який розрахований ключ, це зашкодить його механізм.
Динамометричні ключі слід зберігати тільки з встановленим нульовим значенням.
Бережіть корпус ключа від деформацій і пошкоджень — це може призвести до подклиниванию внутрішнього механізму та неточності показань.
Характеристики
Ширина, м: 0.105
Висота, м: 0.08
Довжина, м: 0.71
Вага, кг: 3.805
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JTC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір приєднувальних головок | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,024 кг |
| Квадрат | 3/8" |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Динамометричні ключі JTC Auto Tools є надійним і точним інструментом і призначені для складання відповідальних з'єднань із заданим моментом затягування кріплення. Ключі відкалібровані і протестовані по міжнародним стандартам. |
| Розмір | 400*65*60 мм |
| Зусилля | 19-110 Нм |



