Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прес гідравлічний – незамінна частина будь-якого спеціалізованого автосервісу! За допомогою гідравлічного преса виконується складання і розбирання деталей автомобіля потребують запресовування - випресовки під високим тиском, виконується монтаж зубчастих коліс, шківів, поршневих пальців і окремих універсальних сполук. Так само прес може брати участь у згинанні і розгинанні деталей автомобіля. Довговічна зварна конструкція. Ідеальне пристрої для зняття і установки зубчастих коліс, універсальних сполук, шківів, поршневих пальців і т. п. Чудово підходить для згинання, розпрямлення і з'єднання деталей. Максимальне зусилля 50 т. Цилиндр гидравлического пресса оснащен манометром, с помощью которого можно контролировать подаваемое усилие. Система оснащена удобным, ручным, гидравлическим насосом. Пресс гидравлический Profline может создавать усилие 50 тонн, имеет ход поршня в 235 мм и рабочий диапазон в пределах 885 мм. Данное изделие является универсальным гидравлическим прессом, который может находится в постоянной эксплуатации, благодаря прочной сварной конструкции прослужит долгое время. Характеристика: Тип преса - підлоговий Насос гідроциліндра - ручний Зусилля - 50 тонн Хід поршня - 235 мм Робочий діапазон - 0-885 мм Габарити - 1890*940*400 мм Вага - 267 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 267 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Прес підлоговий |
| Габарити | 1890*940*400 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Призначення | Застосовується для розбирання і складання запресованих сполук ходової системи, двигуна, різний втулок і підшипників |
| Робочий діапазон | 0-885 мм |
| Тип насоса | гідравлічний ручний |
| Зусилля | 50 т |


