Дрель-шуруповерт електрична 400 Вт, 0-800 об/ми, 0,8-10 мм, max. крутий момент 20 Нм INTERTOOL WT-0103
| Повзунок моменту | 15+1 |
|---|---|
| Крутий момент | 20 Нм |
| Максимальний діаметр узгодження | дерево: 25 мм; сталь: 10 мм |
| Патрон | 0.8-10 мм |
| Швидкість обертання за YZ | 0-800 об/мін |
| Потребується потужність | 400 Вт |
| Напруження харчування | 220 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Вага | 1,700 кг |
| Об'єм | 0,005198 куб. |
Мережний шуруповерт INTERTOOL WT-0103 призначено для швидкого і ефективного закручування шурупів, гвинтів, саморезів, конфірматів, дюбелів, болтів і пр., з крутим моментом до 20 Нм. Підходить також для свердлення отворів в сталі та деревині свердлами з хвостовиками від 0,8 до 10 мм. Чудовий помічник як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Основною особливістю цього електричного шуруповерта є висока якість комплектуючих і збірок, завдяки чому у випадку збільшення терміну використання інструмента. Електрошуруповерт має надійний двигун, потужністю 400 Вт, а також шеренчастий редуктор, який складається з міцного і стійкого до зношення металу.
Система плавного виправлення обертів надає вам змогу вибрати потрібну швидкість, якщо ви натискаєте на клавішу. Згорить дірку максимальним діаметром: у деревенісіні — 25 мм, у сталі — 10 мм.
Регулювання крутого моменту дозволяє змінити силу притягання кріпажу, що важливо при роботі з різними твердими матеріалами, також для запобігання стачуванню шліфувачів, зривання різьблення та зносу мінних насадок. Всього 15 позицій плюс режим узгодження.
Вишукані реверси дозволяють легко викручувати кріпаки і застряні в матеріалі свердла, біти, насадки. Кнопка реверса розміщена над кнопкою увімкнення, що дуже зручно і не заважає вам виконувати цю роботу.
Завдяки швидкозарядженому патрону оснастка може змінюватись без стороннього інструмента, що є зручною під час роботи на висоті або з обмеженим доступом до інструментів.
Рукодзьоба шурупверта зручно лежить у руці і не ковзає під час довгих робіт, завдяки м’яким ґумовим вставкам, які також знижують вібрацію.
Спеціальні
- Високоякісна збірка і комплектовані
- Довготривалий термін служби
- Два режими роботи: режим шуруповерту і режим дрилі
- Плавне регулювання швидкості
- Коригування часу, що крутиться 15+1
Комплектація
Шуруповерт мережі
Вугільні щітки
Інструкція
Гарантійний талон





